Oprogramowanie Asseco WAPRO

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie specjalistyczne linie – Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych oraz Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej.

Pełen cennik oprogramowania Asseco WAPRO dostępny jest na stronie .

b_prestiz_p.gif b_mobile_p.gif
WF-Fakturka Fakturowanie WF-Fakturka
WF-Mag Sprzedaż i magazyn WF-Mag WF-Mag WF-Mag* WF-Mag Mobile 2
WF-KaPeR Księga podatkowa WF-KaPeR WF-KaPeR WF-KaPeR
WF-FaKir Finanse i księgowość WF-FaKir WF-FaKir WF-FaKir
WF-bEST Środki trwałe WF-bEST WF-bEST WF-bEST
WF-GANG Kadry i płace WF-GANG WF-GANG WF-GANG
WF-Analizy Analizy wielowymiarowe WF-Analizy WF-Analizy
WF-CRM Zarządzanie relacjami z klientami WF-Mag

 

* – Program dostępny również w rozbudowanym wariancie PRESTIŻ PLUS